Menü Kapat

HAKKIMIZDAPendik Copy Promosyon – Türkiye’nin Çözüm Ortağı

Pendik Copy Promosyon 2013 yılında kurulan ve müşterilerine geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite ile matbaa ve promosyon hizmeti sunan bir firmadır.

Pendik Copy Promosyon ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile Pendik Copy Promosyon yıllardır baskı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz Pendik Copy Promosyon ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Pendik Copy Promosyon üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘belirtilen zamanında’ size teslim ediyoruz.

 • Kolaylık
  Kolayca sipariş vererek zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 • Ürün Çeşitliliği
  200+ ürünle aradığınız tüm baskı ürünleri burada.
 • Uygun Fiyat
  Uygun ürün fiyatlarını şeffaf olarak görebilirsiniz.
 • Ücretsiz Tasarım Desteği
  Uzman grafik ekibimiz baskı öncesi tasarımlarınızı kontrol eder.

Müşterilerimiz Neden Bizi Seçiyor?

Pendik Copy Promosyon olarak müşterilerimize sipariş öncesi ve sonrası gereken ilgiyi göstererek doğabilecek olan olası memnuniyetsizlikleri gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. Matbaa sektöründe müşteri odaklı çalışan bir marka olmak bizi birçok geleneksel matbaa mağduru için çölde bir vaha haline getiriyor. Biz de tüm süreçlerimizde geleneksel matbaadan çok çekmiş müşterilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İşin özünde Pendik Copy Promosyon olarak, en kaliteli baskı ürünlerini, en uygun fiyatlarla ve en iyi müşteri deneyimi ile sizlerle buluşturuyoruz.